Acasă Evenimente DPS Timiș recrutează: Oportunitate pentru specialiști în domeniul financiar-contabil

DPS Timiș recrutează: Oportunitate pentru specialiști în domeniul financiar-contabil

114
0

 

 

Departamentul de Poliție Fiscală (DPS) Timiș anunță deschiderea unei noi oportunități de carieră pentru cei pasionați și dedicați în domeniul financiar-contabil. Dacă deții experiență în acest domeniu și consideri că îți poți aduce contribuția la consolidarea echipei noastre, te încurajăm să aplici pentru poziția disponibilă până la data de 23 aprilie 2024.

Căutăm un coleg sau o colegă care să se alăture echipei noastre într-un rol vital pentru asigurarea corectitudinii și eficienței proceselor financiare. Poziția disponibilă presupune gestionarea aspectelor contabile ale DPS Timiș și reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei cu experiență în domeniu sau pentru cei dornici să își înceapă cariera în acest sector.

Aplicanții interesați sunt invitați să depună CV-ul și scrisoarea de intenție la sediul DPS Timiș, situat în strada Dr. 2A, etajul 2.

Articolul precedentFestivalul “Lada cu Zestre” aduce spectacol de neratat la Giarmata
Articolul următorCupa Europeană de Kickboxing de la Sarajevo: Medalii pentru Sportivii din Timișoara

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.