Acasă Economic Oportunități de Angajare la RETIM: Echipele Calea Șagului Caută Talente Noi

Oportunități de Angajare la RETIM: Echipele Calea Șagului Caută Talente Noi

64
0

 

 

Retim și echipa de gestionare a deșeurilor din zona Calea Șagului deschid ușile către noi talente, căutând colegi dedicați pentru a se alătura echipei lor dinamică. Două posturi sunt disponibile, oferind oportunități pentru cei care doresc să facă parte dintr-un mediu de lucru motivant.

**Posturi Vacante:**
1. **Sortator deșeuri**
2. **Femeie de serviciu**

**Beneficii Atractive:**
– Contract pe perioadă nedeterminată
– Al 13-lea salariu
– Prime de sărbători
– Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrătoare
– Pachet medical privat

**Descriere Job – Sortatori deșeuri (muncitori necalificați):**
Dacă sunteți harnici și dedicați, nu este necesară experiența anterioară. Căutăm muncitori necalificați pentru a se alătura echipei noastre dinamică de sortare a deșeurilor. O oportunitate perfectă pentru cei care caută să înceapă o carieră în domeniul gestionării deșeurilor.

**Descriere Job – Femeie de serviciu:**
Suntem în căutarea unei femei de serviciu responsabile și atente la detalii. Această poziție joacă un rol esențial în menținerea locurilor noastre de lucru curate și ordonate. Dacă aveți un ochi pentru detalii și o atitudine proactivă, vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre.

Pentru detalii suplimentare sau pentru a aplica, sunați la numărul de telefon 0762 244 205. Oportunitățile de angajare în zona Casa Auto sunt la un apel distanță! #Angajare #FemeieDeServiciu #SortatoriDeseuri #MuncitoriNecalificati #RETIM 🌈

Articolul precedentPROMEDSOC Prezintă Talentele Viitoare ale Medicinii: Interviu cu Daria Ardelean, Studentă la UMF ‘Victor Babeș’ Timișoara
Articolul următorOportunitate de Creștere Profesională: Cursuri de Calificare Gratuite pentru Îmbunătățirea Șanselor de Angajare

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.